Welcome To 4EN3RGY Romania
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
4en3rgY Romania

4en3rgY Romania

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

La ce liceu o sa va duceti/sunteti??

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 La ce liceu o sa va duceti/sunteti?? la data de Octombrie 13th 2011, 18:53

Dupa cum spune titlul la ce liecu va duceti sau sunteti deja!!!

Eu mai am 1 an ..termin a 8-a si as vrea sa ma duc la liceul I.L.Caragiale(Bucuresti) profil-Mate.Info.!

Voi?

Vezi profilul utilizatorului

2 Re: La ce liceu o sa va duceti/sunteti?? la data de Octombrie 13th 2011, 20:00

Sunt in Dacia (Buk) Daca intri in Caragiale Intreaba de SanTy:)) !!

S@nTy `Helper 4en3rgy !!

Nea ii zice: - Pardon, iar ai venit ma porcule? Cand te-am vazut prima oara Am crezut ca mi se face rau Am zis: - Wow! wow! Toti lesinatii se dadeau rotunzi in jurul tau Le-am zis: - Pow bowow Tu tu tu, tu vrei sa-mi faci ceva cu zambetu tu tu Sau pur si simplu asa o arzi tu tu tu Parca-i stii totul Vezi sa nu te freci daca te joci cu focul. HMM! Ce parfuum Wow Ce costumm Ai atatea fite-n cap da le inteleg acum HMM! Ce sa spun, Vai, avem fund Si-ai zis sa te apleci sa para mai rotund

3 Re: La ce liceu o sa va duceti/sunteti?? la data de Octombrie 13th 2011, 21:16

Sunt Din Republica Moldova , Locuesc in or. Calarasi , invat la Liceul Teoretic Mihail Sadoveanu , sunt a XI ,,U,, Dupa a XII Cred Ca Voi Veni In Rominiea Ca Mi-am facut Cetatanie Romina ! Cool

Salut Vizitator Ai postat un numar de 0 mesaje
Te-a inscris pe data de
Ultima vizita a fost in
Si sa il salutam pe **DemoN* , ultimul membru inregistrat pe 4en3rgY
Respect Vizitator

4 Re: La ce liceu o sa va duceti/sunteti?? la data de Octombrie 13th 2011, 21:28

Ma Voi Muta De La Scoala La Liceul G. Asachi !

5 Re: La ce liceu o sa va duceti/sunteti?? la data de Noiembrie 5th 2011, 13:10

Primul an la Drept si Stiinte Politice.

6 Re: La ce liceu o sa va duceti/sunteti?? la data de Noiembrie 6th 2011, 14:26

Primul an de liceu, CLS a 9-a, la profil mate-info

7 Re: La ce liceu o sa va duceti/sunteti?? la data de Noiembrie 18th 2011, 19:19

Eu sunt la Colegiul National "Victor Babeş" Bucureşti, profil - Matematica - Ionformatica Very Happy

8 Re: La ce liceu o sa va duceti/sunteti?? la data de Ianuarie 29th 2012, 21:30

Am urmat liceul "De arte V.Brauner Piatra Neamt" iar acum sunt la fac. Spiru Haret an. II

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum